Wrapping - celopolep

Pokud máte rádi změnu, wrapping čili celopolep bude vaše jasná  volba. Splní rychle a efektně vaše přání na změnu barvy nebo renovaci povrchu či ochranu laku vašeho vozu. Vybrat si můžete z mnoha barevných variací folií v lesklé i matné variantě.
V nabídce máme i folie vzorované, 3D karbon, perleťové, měňavé jako chameleon a mnoho dalších, stačí si jen vybrat.

Pracujeme s foliemi značek AVERY, Hexis SKINTAC a další.

NA folie dává výrobce záruku minimálně 3 roky, dále zaručuje sundání folie bez jakéhokoliv poškození laku a beze zbytku lepidel.

Na montáž je záruka standardně 2 roky.  Informujte se jak se o  nalepenou folii správně starat.

Celopolep čili WRAPPING!

Autopolep? Motopolep? Car Wrapping

Celopolep nemění jen barvu vašeho auta nebo motocyklu, změní k lepšímu i váš pocit z jízdy.

Víte že – celopolep váš lak nezničí, naopak chrání?
Chrání vozidla v zimě před působením soli, v létě před hmyzem a celý rok před odlétajícími kamínky i drobnými škrábanci třeba z myčky nebo z parkoviště.  Pokud máte lak již poškozený, folie ošoupání a škrábance milosrdně zakryje a vaše přibližovadlo viditelně omládne.

Pokud nechcete měnit barvu svého vozidla, ale chcete svůj lak ochránit, můžeme Vám pomoci aplikací ochrannou průhlednou folií.

Polep interiérových doplňků

Aplikací  folie proměníme vzhled vaší kanceláře či bytu, oživíme je novými barvami či zajímavým vzorem a vy budete jako v novém bez nákladné a zdlouhavé rekonstrukce.

Ve vašem  oblíbeném designu polepíme nejen dvířka nábytku, zašlý kávovar, fádní dózy na polici nebo poškrábané  víko notebooku a vše bude spolu ladit. Někdy stačí jen málo a díky harmonii barev se i vy můžete cítit mnohem lépe.

Prakticky cokoli, co je tvarově stálé, lze polepit folií ve vaší oblíbené barvě a váš interiér rázem omládne. Navíc tato folie se dá snadno a beze stop odstranit i za několik let, takže proměna nemusí být definitivní.  Ten váš nejhezčí odstín barvy si vyberete na vlastní oko u nás na schůzce a my zařídíme ten zbytek k vaší plné spokojenosti.

Celopolep jednotlivých částí

Víte, že – Wrapping materiálem máte možnost nechat si polepit jen některou část  vozidla? U aut třeba jen zrcátka nebo přední masku, pro motorkáře polepíme helmu i motocykl ve stejném designu. Extravagantní barva a budete nepřehlédnutelní!

Pořádné překvapení pro vaši blond přítelkyni? Celopolep jejího auta ve sladce růžové a zaručujeme vám, že bude překvapena opravdu hodně☺

Celopolep jeho odstranění

Víte, že – pokud tuto folii za pár let budete chtít odstranit, jde to naprosto bez zbytků jakéhokoli lepidla? Samozřejmě pokud byla folie aplikována profesionálně a na nepoškozený lesklý lak.  A ano, nejlépe od nás!:-)

Víte, že - jakékoli mechanické poškození folie se odstraní mnohem levněji a snadněji  než škrábanec do laku?

Wrapping provádíme třemi způsoby a záleží jen na vás, pro který se rozhodnete:

LIGHT Wrapping (Celopolep)

LIGHT Wrapping (Celopolep) - spotřebujeme co nejméně materiálu

Tuto verzi si vyberte, pokud vám nebude vadit, že folií budou polepené jen viditelné části a zahnutí materiálu dospod bude jen minimální – zkrátka, že po otevření dveří či kufru auta bude vidět původní barva vozidla. Verze LIGHT přijde ke slovu také v případě, že nám z nějakého vašeho důvodu nedovolíte sundat kličky ve dveřích, zrcátka, prostě auto částečně „odstrojit“ – v tom případě také bude vidět původní barva vozu. Verze LIGHT je  ideální pro částečné polepy – třeba polep jen střechy, jen nárazníku nebo jen dveří.

Verze MEDIUM Wrapping ( Celopolep )

Spotřebujeme jen tolik materiálu, kolik se zákazníkem domluvíme

Tato verze je vhodná pro celopolepy vozidel, potřebujeme od vás ale souhlas s odstrojením a následnou zpětnou montáží dílů, které budou polepeny. Na úvodní schůzce se spolu domluvíme, kterých částí se polep týkat nemusí ( tedy vnitřní části a všude tam, kde vám nevadí původní barva)

Verze FULL Wrapping (Celopolep)

Verze FULL Wrapping ( celopolep ) – čili plná verze, spotřebujeme tolik materiálu, kolik bude třeba pro dokonalý výsledek

V této verzi potřebujeme váš souhlas s kompletním odstrojením vašeho vozu profesionálním automechanikem, protože každou část polepujeme samostatně tak, abyste po otevření dveří či kapoty nikde nenašli původní barvu.  V novém kabátku tedy budou i sloupky a vnitřní část kufru. Pokud si budete přát, můžeme proměnit i vnitřní design, vše záleží na domluvě.

Neváhejte a zeptejte se nás