Tisk fotografií , fotoobrazy a fotoplátno, fotohrnek

Fotoplátna a fotoobrazy z vlastních fotek

obrazek kategorie

Zapomeňte na obyčejné fotky v rámečku a nechte si vytisknout opravdové fotoplátno. Udělejte radost svým blízkým, nebo si vyzdobte vlastní interiér vzpomínkou na pěkné místo, vaše oblíbené lidi či domácí mazlíčky.

Obraz na plátně už může mít ve svém obývacím pokoji či kanceláři opravdu každý. Fotografie na napnutém plátně je dokonalá sama o sobě, proto nemusíte přemýšlet o žádném dodatečném rámu, který by se vám hodil do vašeho bytu či kanceláře.

Fotografie na plátně je vytištěná ve vysoké kvalitě a autentických barvách, proto patří mezi oblíbené dárky. Plátno je natažené na kvalitním dřevěném klínovém rámu. Velikost obrazu si můžete vybrat dle svého uvážení z naší široké nabídky a to až do formátu 100 x 200 cm.
Fotografii pro tisk prosím zašlete na náš email reklamaslany@gmail.com Nejdéle do 48 hodin Vám sdělíme, zda je pro tisk fotografie svou kvalitou vhodná a pošleme i náhled, jak bude fotka na rámu vypadat a po vašem odsouhlasení můžeme tisknout.Informace ohledně platby a doručení dostanete emailem. Na vytištění a zaslání máme 3 -7 dní + doprava, přesný termín se dozvíte emailem či SMS. Zaplatit máte možnost hotově či kartou na naší provozovně, dále je tu možnost platby předem na náš účet.