Fotoplátna a výroba


Fotka je realisticky natištěna na imitaci malířského plátna, které je natažené na pevném dřevěném rámu. Pro lepší ochranu lze plátno ošetřit speciálním lakem, který chrání obrazy před vlhkostí či UV zářením.

Zapomeňte na obyčejné fotky v rámečku a nechte si vytisknout opravdové fotoplátno. Udělejte radost svým blízkým, nebo si vyzdobte vlastní interiér vzpomínkou na pěkné místo, vaše oblíbené lidi či domácí mazlíčky.

Obraz na plátně už může mít ve svém obývacím pokoji či kanceláři opravdu každý. Fotografie na napnutém plátně je dokonalá sama o sobě, proto nemusíte přemýšlet o žádném dodatečném rámu, který by se vám hodil do vašeho bytu či kanceláře.

Fotografie na plátně je vytištěná ve vysoké kvalitě a autentických barvách, proto patří mezi oblíbené dárky. Plátno je natažené na kvalitním dřevěném klínovém rámu. Velikost obrazu si můžete vybrat dle svého uvážení z naší široké nabídky a to až do formátu 100 x 200 cm.

Autorské fotografie, Váš vlastní obraz, výběr z fotobanky
Máte rádi autentičnost? Pak si můžete vybrat z naší galerie ručně tvořených děl převedených na plátno, případně autorské fotografie umělců. Nebo si vytvořte jedinečný obraz z vlastní digitální fotografie.